Dostarczamy rozwiązania informatyczne dla małych i średnich firm już od 17 lat!

Strony internetowe

Software Development Image

Strony internetowe dla małych firm

Dla mniejszych klientów tworzymy strony internetowe z wykorzystaniem popularnych systemów CMS, takich jak WordPress i Joomla.

Strony tworzymy w oparciu o dedykowane, lub autorskie szablony, które zawsze są dostosowane do potrzeb klientów.

Przykładowe realizacje dla naszych klientów

Portal Co tu robić został uruchomiony w 2017 i od tej pory przeszedł już 2 modyfikację związane z wyglądem i funkcjonalnością. Od 2022 roku optymalizujemy portal pod kątem SEO, zapewniając wyższe pozycje w rankingu. Portal coturobic.pl opisuje ciekawe rozwiązania codziennych problemów, oraz sprawdzone sposoby na nudę.

Korporacja Bobas to blog dla rodziców młodszych dzieci został utworzony w 2022 roku od podstaw i od tego czasu jest nieustannie modyfikowany zgodnie z wytycznymi klienta. Portal został zoptymalizowany pod względem szybkości i wydajności, co zapewnia czytelnikom komfort przeglądania treści.

Zdrowy Listek został utworzony w 2019 jako prosty sklep i blog oparty o oprogramowanie OpenCart. Po zamknięciu sklepu, właścicel postanowił utowrzyć na tej domenie blog o zdrowej żywności i zdrowym trybie życia. Od 2022 pomagamy mu w osiągnięciu celu wdrażając system CMS WordPress i dokonując optymalizacji strony pod względem szybkości i jakości.

Hairstyle24 to najstarszy blog w polskim internecie traktujący o włosach i ich pielęgnacji. Portal utworzony w 2012 roku przeszedł już kilkanaście modyfikacji, ale finalnie trafił do nas w 2022 roku. Od tej pory pracujemy z klientem nad poprawą wyglądu i wydajności celem zwiększenia czytelności i komfortu odwiedzających go gości.

Farmy Hydroponiczne Farmony to strona wizytówka oparta o CMS WordPress dla naszego klienta, który jest wiodącym dostawcą farm hydroponicznych dla upraw w kontrolowanym środowisku.

Software Development Image