Dostarczamy rozwiązania informatyczne dla małych i średnich firm już od 17 lat!

eCommerce

Ecommerce Image

Łatwe i przyjazne sklepy internetowe

Od 2007r. dostarczamy dedykowane rozwiązania eCommerce dla małych i średnich firm. W ramach realizacji projektu eCommerce, pracę nad projektem rozpoczynamy od warsztatów z klientem, aby dokładnie zebrać i zrozumieć wymagania biznesowe. Tak powstały plan pomaga nam w dopasowaniu procesu wdrożenia rozwiązania, a także znacząco skraca czas samego dostarczenia sklepu.

W naszym portfolio znajdują się sklepy internetowe przeznaczone dla segmentu B2C, B2B, oraz rozwiązania mieszane zapewniające rozwiązania w zależności od potrzeb przedsiębiorstwa. W odpowiedzi na potrzeby rynku związanych ze świadczeniem usług drop shipping nasza platforma została wyposażona w możliwość automatycznego pobierania produktów i przesyłania zamówień bezpośrednio do dostawcy.

Dostosowane do każdego urządzenia z myślą o użytkowniku

Nasze sklepy są dostosowane do każdego urządzenia, w tym urządzeń mobilnych. Dostarczając sklep chcemy, aby jego klienci cieszyli się łatwością obsługi, dokononywania transakcji, czy przeglądania oferty. Nie tylko klienci mogą cieszyć się łatwością obsługi, lecz również osoby odpowiedzialne za administrację sklepu - przyjazny i czytelny panel sprawia, że do obsługi sklepu nie potrzeba dużego doświadczenia, a samo zarządzanie zawartością jest banalnie proste.

Naszym klientom doradzamy i pomagamy w doborze optymalnego rozwiązania graficznego, dostosowanego do sprzedawanego produktu i grupy odbiorców. Dzięki naszemu doświadczeniu wiemy jakie rozwiązania należy zastosować dla powodzenia całego przedsięwzięcia. Nasze sklepy to nie tylko wdrożenie, ale również prefesjonalna obsługa posprzedażowa.

Ecommerce Image
Ecommerce Image

Integracje z systemami zewnętrznymi

W dzisiejszych czasach sam sklep w internecie to nie wszystko. Więkoszść firm posiada nawet kilka systemów do zarządzania różnymi obszarami firmy, dlatego chcemy aby kluczowe informacje dla przedsiębiorstwa były wymieniane szybko i bez udziału człowieka. Nasza platforma posiada zaimplementowany interfejs API do wymiany informacji z zewnętrznymi systemami. Oferujemy również integrację naszej platformy tak, aby spełniała rolę klienta dla systemu zewnętrznego, gdzie sposób integracji pozostaje całkowicie bez znaczenia.

Integrujemy systemy księgowe, sprzedażowe, logistyczne, aby jeszcze bardziej wspomóc proces sprzedażowy.

Zaawansowane zarządzanie dostawcami i magazynem

Bardziej wymagającym użytkownikom proponujemy moduły do zarządzania łańcuchem dostaw i magazynem. Nasz system pozwala na zarządzanie zamówieniami od dostawców, oraz ich pełną kontrolę w całym cyklu logistycznym. Dzięki inteligentnej funkcji automatycznego tworzenia zamówień, system sam określi jakie towary i od kogo należy zamówić.

Duży sklep, to także duże wyzwania. Nasz system eCommerce pozwala na pełną kontrolę towaru na magazynie. Od przyjęcia towaru od dostawcy, aż do momentu wysłania go do klienta. Integracja z magazynowymi czytnikami kodów kreskowych pozwala na praktycznie całkowitą eliminacje błędów podczas realizowania zamówień, a także na bardzo szybkie wykonanie inwentaryzacji.

Ecommerce Image

Wybrane funkcjonalności

Napisz do nas >