Dostarczamy rozwiązania informatyczne dla małych i średnich firm już od 17 lat!

O nas

About Image

Naszym głównym obszarem działalności jest rynek dedykowanych rozwiązań informatycznych. W naszym portfolio znajdują się takie rozwiązania jak autorski system CMS, ERP, czy własna platforma eCommerce obsługująca sklepy o dużym natężeniu ruchu.

Współpracujemy z klientami w Polsce i Irlandii dostarczając dedykowane narzędzia handlu elektronicznego, integrujemy systemy sprzedażowe, gromadzimy i analizujemy duże zbiory danych ("Big Data"), tworzymy dedykowane rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta.

Doświadczenie zdobyte podczas analizy biznesowej, warsztatów z klientem i rozpoznania konkurencji powoduje, że nasze projekty są dostarczone zgodnie z założeniami dla czasu i budżetu. Każdego klienta traktujemy indywidualnie zawsze dobierając optymalne rozwiązanie.

Naszą misją jest wdrażanie nowoczesnych systemów informatycznych.

Dzięki wdrażaniu optymalnych rozwiązań i nowoczesnych narzędzi informatycznych, pomagamy pozyskiwać przewagę nad konkurencją. Pomagamy również w rozwoju istniejącego oprogramowania, a nasz zespoł ekspertów zawsze jest gotowy do pomocy. Prowadzimy projekty IT end-to-end.

Nasz zespół developerów posiada doświadczenie w większości języków programowania takich jak: PHP, JS, C++, C#.

About Image

Co oferujemy